Apie VIVO

Esame Oficialūs VIVO LIFE produkcijos distributoriai Baltijos šalyse.


VIVO LIFE - FOR THE LIVING

Tai mokslu paremti naujos kartos produktai sveikatai ir efektyviam sportui, kad kiekvieną dieną jaustumėtės bei atrodytumėte nepriekaištingai!

Gaminame 100% natūralius, raw, ekologiškai užaugintus, niekad netestuojamus su gyvūnais maisto papildus iš super maisto ingridientų.

Produktuose niekada nerasite: GMO, gliuteno, sintetinių priedų, gyvūlinės kilmės produktų ar kitų skonių stipriklių, bei konservantų - tik natūralūs produktai iš gamtos!

TIKRI INGRIDIENTAI - TIKRI REZULTATAI

Nuo šiol VIVO pakuotė iš organinių medžiagų, kurios pilnai suyra aplinkoje - jūsų komposto dėžėje ar net darže.

Life is For The Living

‘For The Living’ tai mūsų pasižadėjimas gyventi su aistra, gyventi su atjauta, ir gyventi jaučiant pagarbą pasauliui, kurį vadiname namais.


Mes, Vivo kompanijoje, netikime tuo, kad būti sveikam yra sudėtinga, brangu ar kitaip komplikuota. Mes tikime tuo, kad kiekvienas turi teisę būti stiprus, seksualus, sveikas, bebaimis ir pasitikintis savimi, todėl tai pavertėme savo misija - savo inovatyviais sprendimais ir gamtą tausojančiais pasirinkimais mes galime prisidėti prie kiekvieno žmogaus gyvenimo gerinimo.

Ir mes pažadame nesustoti kurti į rezultatą orientuotus ir mokslu paremtus pačius geriausius produktus sveikatai bei sportui, kokius pasaulis yra kada nors matęs.